Dům, který si zamilujete

Proč Bungalove

Skvělý poměr cena/zastavěná plocha
Cena za 1 m2 plochy horní stavby vychází na 17.164 Kč a to včetně DPH. Srovnejte si tuto cenu s cenou za čtvereční metr u novostaveb v bytových domech. Pokud máte svůj pozemek, za cenu 1.150.000 Kč již bydlíte. Pokud pozemek teprve pořizujete a zakládáte rodinu, zvažte možnost rozšíření plochy domu přístavbou dalšího modulu BUNGALOVE. I ten kdo má pozemek menší nemusí zoufat. Může další bungalov posadit přímo na základní modul. Variabilita je široká.


Nízkoenergetické řešení domu
Tak jako ušetříte u výstavby domu, stejně výhodně vychází provozní náklady. Budete překvapeni, jak málo energie dům potřebuje. Ne nadarmo se řadí do kategorie nízkoenergetických domů. V základu je vybaven elektrickými přímotopy, pokud máte rádi romantiku u krbu, je možné BUNGALOVE dovybavit komínem a krbovými kamny. Pozor ale při výběru, musí mít opravdu jen malý výkon, cca 2-3 KW, abyste dům nepřetápěli!

Rychlost výstavby bungalovu
Bydlíte již za 60 dní od začátku stavby. Stavba domu jde rychle od ruky. Můžete se podívat na ukázková videa ze stavby domů CERTIKO na časosběrných videích - video stavba domu


Osvědčená konstrukce domu
Projekt BUNGALOVE vznikl u projektantů firmy CERTIKO s.ro. s myšlenkou nabídnout ideální dům pro začínající mladé partnery, který se dá modulově rozšiřovat podle jejich potřeb. Na druhou stranu je ideální variantou bydlení pro stále širší generaci lidí, kteří již žijí bez dětí a hledaní úsporné a přitom kvalitní bydlení ve svém. Dům je koncipován jako 3+kk tak, aby vyhoval všem věkovým kategoriím.

Za dobu činnosti společnosti CERTIKO s.r.o. jsme postavili jsme již přes 200 dřevostaveb v Česku, Slovensku i Německu.


Dodání domu k dokončení svépomocí
Pokud chcete, dodáme vám dům za výhodnější cenu jako hrubou stavbu. Je spousta šikovných lidí, kteří jsou schopni s naší pomocí postavit BUNGALOVE vlastníma rukama. Patříte-li mezi ně, určitě se informujte na možnosti této stavby.

BUNGALOVE - dům, který si zamilujete!

Kontakt na obchodního manažera projektu: Jiří Pelíšek - tel. +420 776 111 411


ÚvodO bungaloveProč BungaloveGaleriePoptávkaKontakt

BUNGALOVE je jednopodlažní rodinný dům s dispozičním řešením 3+kk.
Cena horní stavby na klíč je 1.150.000 Kč + základová deska bez přípojek 1.900-2.300 Kč/m2. Ceny jsou včetně 15% DPH.partneřimapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS